X
X
Menü
6. KOBİ VE GİRİŞİMCİLİK ÖDÜL TÖRENİ 
MİRA ENDÜSTRİYEL EĞİTİM DANIŞMANLIK ORGANİZASYON İNŞAAT SANAYİ TİC. LTD. ŞİRKETİ

Mira, iple erişimle yüksekte çalışma becerisini, mühendislik ve teknisyenlik eğitimiyle birleştirerek profesyonel çözümler sunan bir kuruluş olup 2013 yılında sektördeki yerini aldı.

 

Firma, sanayiden inşaat sektörüne, rüzgâr türbinlerinden yaşam hatlarına kadar, birbirinden farklı sektörlerde her türlü iple erişim alanında faaliyetlerini başarı ile sürdürerek, yüksekte çalışma, tahribatsız muayene, iş güvenliği ve uluslararası geçerlilikte iple erişim teknisyenliği eğitimi ve sertifikalandırması gibi ihtiyaçlara da cevap vermektedir.

 

ABD, Kanada, İngiltere, Danimarka, Hollanda, İsveç, Polonya, Azerbaycan, Türkmenistan, Kırgızistan, Pakistan, Çin gibi birçok ülkede, farklı iş kollarında çalışmış, ülkemizin deneyimli ip teknisyenlerinin, güvenlikten ödün vermeden profesyonel bir çalışma ortamı için bir araya geldikleri bir şirkete sahip MİRA; SPRAT (Society ofProfessional Rope Access Technicians), IRATA (Industrial Rope Access Trade Association) ve TUREB (Türkiye Rüzgâr Enerjisi Birliği), üyesi olup GWO (Global Wind Organisation) akreditasyonu, ISO 9001 ve OHSAS 18001 sertifikasyonları sahibidir.

 

Firma, 2014 yılında ilk yurt dışı deneyiminde (Azerbaycan-Bakü Olimpiyat Stadyumu) 3.000 adam/günün üzerinde çalışma yaparak ülke dış ticaretine katkı yapmıştır.

 

Yakın bir zamanda ticari sektörde yerine alan şirket, yaklaşık 1000 kişiye “ yüksekte çalışma, sprat, irata ve gwo” eğitim vererek saygınlığını perçinlemiştir. Mira, kuruluşundan bu güne, global rüzgar türbin üreticilerinin ülkemizde ve bölgemizde onaylı servis sağlayıcısı olmak hedefinde önemli rol üstlenmiştir. Özellikle 2016 yılı itibari ile GE, NORDEX gibi Global Türbin üreticisi firmaların yurt dışı (Pakistan) işlerinde de başarı elde ederek ülke dış ticaretine katkı sağlamaya devam etmektedir.