X
X
Menü
6. KOBİ VE GİRİŞİMCİLİK ÖDÜL TÖRENİ 
MESPA SAĞLIK MALZEMELERİ SAN. VE TİC.A.Ş.

MESPA Sağlık Malzemeleri A.Ş. 1996 yılında Mehmet Polat tarafından Gaziantep’de kurulmuştur. Endüstriyel atılım, kalite, ve hastalar ile sağlık sektörü çalışanlarının tüm ihtiyaçlarına cevap veren bir marka olarak sektörde yerini aldı. Hasta yatakları, sedyeler, medikal arabalar gibi geniş ürün yelpazesiyle 65’i aşkın ülkede güvenilir bir çözüm ortağı oldu. İleri teknolojiyle, titiz kalite kontrol, sektörün ihtiyaçlarının bilinci ve Ar&Ge birimleri ile bölgesel olarak değişen taleplere hızla cevap verebilen, hastane ekipmanı üretiminde öncü bir kuruluşlar arasında yerini aldı.

 

“Her şey bir adım daha fazla atmak ile ilgili.” Mespa Sağlık Malzemeleri A.Ş.’yi endüstriyel atılımlarıyla bilinen bir şirket, kaliteyle birlikte anılan bir isim, hastaların ve sağlık sektörü çalışanlarının tüm ihtiyaçlarına cevap veren bir marka yapan bu felsefedir. “Hastaların ve müşterilerin beklentilerine daha fazlasıyla cevap vermek” şirket prensibi doğrultusunda, yataklardan paslanmaz çeliğe uzanan geniş bir yelpazede ürünler sunan Mespa, 60’i aşkın ülkede güvenilir bir çözüm ortağıdır.

 

İleri teknolojiye sahip üretim hattı, titiz Kalite Kontrol, sektörün ihtiyaçlarının bilincinde Ar&Ge birimleri ve hepsi alanında uzman kadrosu ile Mespa, bölgesel olarak değişen taleplere hızla cevap verebilen, hastane ekipmanı üretiminde öncü bir kuruluştur.

 

Kapsamlı müşteri ilişkileri ve satış sonrası hizmetleri yanında bu özelliği Mespa’nın 18 yıllık aktivite sürecinde elde ettiği global başarının arkasındaki bir diğer önemli faktördür. Müşteri ilişkilerine farklı yaklaşımı ki bu, müşteri taleplerine öncelik vermek ve satışın uzun süreli bir ortaklık olduğu bilincidir, Mespa’ya olan müşteri sadakatinin önemli unsurlarındandır.

 

Ve bu gerçeğin bilincinde olmak, Mespa’nın, hastalar ve sağlık sektörü çalışanlarına daha iyi iyileşme ve çalışma koşulları sağlamak için en son teknolojiyle üretim yapmasının, yeni ürünlerin geliştirilmesi için geniş fonlar oluşturmasının arkasındaki en önemli etkendir. Bütün bunlar hastalar, hastane çalışanları ve değerli müşterilerimiz için bir adım daha fazla atabilmek için… Yaptıklarımız, yaşamı desteklemek için.