X
X
Menü
6. KOBİ VE GİRİŞİMCİLİK ÖDÜL TÖRENİ 
CRYOCAN BASINÇLI KAPLAR ENDÜSTRİYEL TESİSLER SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

CRYOCAN, 1976 yılında Antakya'da faaliyetlerine başlayan CAN GRUP'un enerji piyasasına ürün ve hizmet sunan şirketidir. 2009 yılında Kocaeli Gebze ilçesinde faaliyetine başlayan CRYOCAN, yaptığı yatırımlar ile 7 yıl içerisinde; üretim alanını 2100 m2. kapalı alandan 12.000 m2’ye çıkarmış, üretim kapasitesini 250 ton/yıl dan İ0.200 ton/yıla yükseltmiş, çalışan sayısını 13 ten 200 kişiye arttırmış ve satış hasılatını 7 yıl da 20 kat arttırmıştır.

 

Muhtelif çift cidarlı basınçlı gaz depolama tankları, treyler dorseleri üzerine çift cidarlı basınçlı gaz (oksijen, likit doğalgaz, argon vb.) taşıma tankları ve evaporatör üreten CRYOCAN, Dünya ve Türkiye ‘de enerji sektöründe en önemli ve sürekli büyüyen, Aygaz, İpragaz, POAŞ, Lukoil v.b. yurtiçi, Gazprom, Naftal, Lukoil v.b. yurtdışı firmaların ihtiyacı olan LPG tank ve tankerlerini üretmektedir. Bu ürünlerin yanı sıra, yüksek know - how ihtiyacı bulunan kriyojenik tankları, eşanjörleri LNG ve sınai gaz sektörü için üretim gerçekleştirerek, uluslararası arenada yerini koruyan büyük şirketlere satış yaparak, tesis kurulumu ve borulamaları konusunda da servis vermektedir.

 

Enerji sektöründe, sürekli inovatif yaklaşımlar ile geleceği şekillendirerek, iş ortaklarına etkin çözümler sunan ve tercih edilen uluslararası bir firma olma doğrultusunda hedef belirleyen CRYOCAN;  Türkiye'nin uluslararası arenada hak ettiği hedefe katkıda bulunarak, marka bilincini oluşturan ve teknolojik gelişimleri takip eden bir yapının yerleşmesinde mücadelesine devam etmektedir.

 

CRYOCAN, uluslararası kaliteye verdiği önem çerçevesinde büyük yatırımlar yaparak aldığı belgeler ve uyguladığı standartlar ile dünyanın saygın üreticilerinden biri konumuna gelmiştir. ASME R Stamp, U Stamp ve S Stamp, ISO 3834, ISO TANK Containers Factory Approval Certificate, ISO 9001:2008, ISO 14001, ISO 18001, TSE 1242, CE , ADR, IMDG Type Approval Certificate, GOST, ROSTEKNADZOR, ürünlere ait Tip Onay Belgelerine sahip bulunmaktadır.

 

Firma, yaptığı müşteri odaklı çalışmalar ve üretim kalitesindeki sürekli inovatif gelişimler ile aldığı ulusal ve uluslararası kalite belgeleri sayesinde enerji piyasasında dünyanın en saygın kuruluşlarının tedarikçi listesinde yer almakta ve bu kuruluşlara ürün sunmaktadır.

 

CRYOCAN, başarılı insan kaynaklan uygulamaları ile personelinin motivasyonunu üst seviyede tutmaktadır. Kurum çalışanları “Öneri ve Ödüllendirme” sistemini uygulayarak, kurum gelişime katkı sağlamaktadır.